Popis produktu

Minerální kámen Onyx o velikosti cca 3,6cm

Onyx

je kamenem dodávajícím sílu. Ocení ho každý, kdo je ve vypjaté situaci nebo ve stresu. Posílí vaši energii a dokáže ji sladit s působením vyšších sil. Usnadní kontakt s vašimi průvodci a pomůže podívat se na situaci z nadhledu. Lépe ji porozumíte a místo oběti se stanete tvůrcem vašeho osudu. Ráznost, vytrvalost a životní síla, kterou podporuje, umožní zvládnout jakoukoliv překážku. Zároveň funguje jako „osobní rádce“, který pomůže pohnout se z místa tím správným směrem a čerpat poučení z minulosti.

Pomáhá při zpracovávání traumat a starých smutků. Držen v ruce vám prozradí, co je třeba napravit a uzdravit. Harmonizuje a pomáhá vstřebávat vesmírné energie do těla.

Uklidňuje mysl i emoce a pomáhá dělat rozvážná rozhodnutí. Veškeré vnitřní rozpory uklidňuje a přispívá k jejich integraci až na úrovni duše.

Zuby, kosti, kostní dřeň a krev budou s onyxem vždy v dobré kondici.

ZAJÍMAVOSTI
Položen na nočním stolku podle tradice chrání od nočních můr a negativních energií. Vzhledem k jeho silné energii je potřeba jej čistit pravidelně a často. Dokáže najednou vyprodukovat velké množství energie, ale také se může rychle unavit.

OČISTA A NABÍJENÍ
Onyx čistíme pod proudem vlažné vody nebo spolu s křišťálem v misce vody přes noc. Onyx má rád přímé slunce, nabíjíme ho často a dlouho.

Další produkty v kategorii

Selenit

Selenit

Broušený minerál Selenit ve tvaru vejce o velikosti cca 6,5 X 4,5 cm

NOVINKA
ks
  165 Kč (s DPH)
Selenit koule

Selenit koule

Selenit ve tvaru koule o velikosti cca 2,3 cm

ks
  129 Kč (s DPH)
Karneol

Karneol

Minerální kámen o velikosti cca 1,6 cm

NOVINKA
ks
  125 Kč (s DPH)