Popis produktu

Minerální kámen o velikosti cca 1,6 cm

Karneol                                                                

 vás uzemní a ukotví v současné realitě. Jedná se o stabilizující kámen s vysokou energií. Výborně obnovuje vitalitu, motivaci a účinně stimuluje tvořivé schopnosti. Vhodný pro dramatické situace. Dokáže čistit jiné kameny.

Propůjčuje schopnost vyrovnat se s průběhem životního cyklu a zahání strach ze smrti. Ve starověku se používal k ochraně mrtvých na jejich cestě do zásvětí.

Dodává odvahu, přináší pozitivní pohled na život, rozhání apatii a motivuje k úspěchu v podnikání i dalších oblastech. Karneol je užitečný při překonávání závislostí všeho druhu. Tento kámen vám pomůže získat víru v sebe sama stejně jako v to, co vnímáte kolem sebe. Pomáhá proniknout až k samým kořenům toho, co vám znepříjemňuje život, a dodává sílu k vytrvalému jednání.

Duševně karneol zlepšuje schopnost analýzy a přináší jasnější vnímání okolního světa. Při meditaci odstraňuje rušivé myšlenky a pomáhá naladit denní snění na všední realitu. Přináší ostřejší koncentraci a odhání duševní apatii. V citové oblasti je kámen mocným ochráncem přd závistí, vztekem a zlobou – ať už vaší vlastní, nebo ze strany jiných lidí. Utišuje zlost a brání vzniku negativních citů, jež nahrazuje láskou k životu.

KARNEOL V HOROSKOPECH

Je to účinný harmonizující kámen pro lidi ve znamení RAKA. Karneol je spjat i se znameními BERANA, PANNY, LVA a KOZOROHA. Žlutý karneol pomáhá BLÍŽENCŮM.

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ

Karneol je plný životní síly a vitality. Povzbuzuje metabolizmus. Aktivuje základní čakru, ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Jedná se o kámen, který dokáže překonat frigiditu a impotenci, léčí revmatizmus, artritidu, neuralgii a deprese – zejména ty, jež se vyskytují v pozdějším věku. Reguluje tělní tekutiny a činnost ledvin. Urychluje léčení kostí a šlach. Pomáhá zlepšovat srážlivost krve. Karneol přispívá k lepšímu vstřebávání vitamínů a minerálů. Zajišťuje dobré prokrvování jednotlivých orgánů.

Karneol položený blízko vstupních dveří zajišťuje ochranu a zve do domu hojnost.

Další produkty v kategorii

Selenit

Selenit

Broušený minerál Selenit ve tvaru vejce o velikosti cca 6,5 X 4,5 cm

NOVINKA
ks
  165 Kč (s DPH)
Selenit koule

Selenit koule

Selenit ve tvaru koule o velikosti cca 2,3 cm

ks
  129 Kč (s DPH)
Onyx

Onyx

Minerální kámen Onyx o velikosti cca 3,6cm

NOVINKA
ks
  136 Kč (s DPH)