Popis produktu

Náhrdelník ze sekaných minerálů 40 - 45 cm

VLASTNOSTI

Tygří oko je od pradávna používaný jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Napomáhá při dosahování cílů a dobře poslouží při hledání vlastních potřeb stejně jako potřeb ostatních. Dokáže rozlišit mezi božským přáním a tím, co opravdu potřebujete.

Kámen vyrovnává činnost obou mozkových hemisfér. Pomáhá sbírat roztroušené informace a vytvářet z nich jeden komplexní celek. Usnadňuje řešení dilemat a vnitřních konfliktů, zejména těch, které jsou vyvolané pýchou a tvrdohlavostí.

Pomáhá řešit problémy spojené s neschopností uznat vlastní cenu, přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími silami. Pomáhá rozeznat vlastní nadání a schopnosti, současně ale upozorňuje na chyby, které je nutno překonat. Podporuje ty, kdo jsou příliš závislí na druhých a pobízí je, aby se odhodlali ke změnám.

Kámen udržuje rovnováhu mezi energiemi jin a jang, potlačuje deprese a zlepšuje náladu.

TYGŘÍ OKO A ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: Je to skvělý harmonizující kámen pro BLÍŽENCE,  jeho vlastnosti jsou nápomocné i znamením LVA, PANNY a BÝKA.

ČAKRY: Tygří oko udržuje rovnováhu nižších čaker a podněcuje růst kundalini (vnitřní duchovní a sexuální energie, jež sídlí v dolní části páteře). Pro duchovní uzemnění položte tygří oko na čakru solar plexu.

LÉČEBNÉ ÚČINKY: Léčí zrak a napomáhá při nočním vidění. Uzdravuje rozmnožovací orgány. Pomáhá při nápravě zlomených kostí.

Další produkty v kategorii

Křišťál srdce

Křišťál srdce

Srdíčko 2 x 2cm

40 Kč (s DPH) Běžná cena: 50 Kč -20%
Jantar dětské korálky

Jantar dětské korálky

 Korálky přinášejí úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku.

NOVINKA
340 Kč (s DPH) Běžná cena: 360 Kč -6%
Tyrkenit

Tyrkenit

cena za kus

NOVINKA
  40 Kč (s DPH)
Náhrdelník Jaspis

Náhrdelník Jaspis

Náhrdelník ze sekaných kamenů Jaspisu o délce 40 - 45 cm

NOVINKA
  149 Kč (s DPH)