Popis produktu

 Korálky přinášejí úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku.

Jantarové korálky pro děti jsou vyrobeny z přírodního jantaru ohlazeného do tvaru nugetek a jsou vyleštěné. 

Nošení jantarových korálků dětmi je v Evropě tradiční záležitostí, zvláště v období prořezávání zoubků. Jantarové korálky pro děti nabízíme ve dvou barevných variantách: medové a vícebarevné v kombinaci medových a tmavých kousků jantaru (multicolor). Pravý přírodní jantar. Ověřeno Českou gemologickou laboratoří. 

Jantarové korálky kolem krku dle evropských lidových tradic přinášejí úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku. Udává se též, že jantar pomáhá snižit horečku. Od pradávna lidé věří, že jantar je také velmi účinným ochranným kamenem. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži nebo vystavení korálků na sluníčko. Dodává pak organismu energii.

Jantarové korálky pro děti jsou vyrobeny z přírodního sekaného ohlazeného jantaru, mají šroubovací uzávěr z polyresinu (tedy bez obsahu niklu) a každý korálek je zajištěn zvlášť uzlíkem pro případ přetržení (korálky se nevysypou všechny). Délka náhrdelníku cca 31 - 32,5 cm. Náhrdelníky jsou v barvě medové nebo multicolor. Ilustrativní vyobrazení, tvar a velikost kousků jantaru, stejně jako jeho barva se mohou lišit od doprovodné úvodní fotografie. 

Bezpečnostní důležité upozornění: jantarové korálky neslouží dětem jako hračka, proto důrazně doporučujeme nenechat si děti s náhrdelníkem hrát, nebo jej kousat. I přes všechny zajišťovací bezpečnostní prvky na korálcích může v případě přetržení hrozit nebezpečí spolknutí korálku. Korálky by děti měly mít vždy jen za přítomnosti dospělých osob, v žádném případě nenechávejte proto děti s korálky samotné bez aktivního dozoru dospělé osoby

Další produkty v kategorii

Křišťál srdce

Křišťál srdce

Srdíčko 2 x 2cm

40 Kč (s DPH) Běžná cena: 50 Kč -20%
Tyrkenit

Tyrkenit

cena za kus

NOVINKA
  40 Kč (s DPH)
Náhrdelník Jaspis

Náhrdelník Jaspis

Náhrdelník ze sekaných kamenů Jaspisu o délce 40 - 45 cm

NOVINKA
  149 Kč (s DPH)
Náhrdelník Tygří oko

Náhrdelník Tygří oko

Náhrdelník ze sekaných minerálů 40 - 45 cm

NOVINKA
  149 Kč (s DPH)