Popis produktu

Přírodní deodorační sprej s esenciálními oleji, deodoračním, antimikrobiálním a protiplísňovými složkami 100ml

POPIS PRODUKTU

Deodorační sprej do obuvi brání množení patogenů, které následně způsobují vznik nežádoucích pachů či kožní problémy. Sprej obsahuje esenciální oleje s vůní cedru a koření a další antimikrobiální a protiplísňové složky, které případné pachy pohlcují. 

Přípravek je zároveň šetrný vůči materiálům, na které je používán a žádným způsobem je nepoškozuje. Jedná se o veganský produkt bez obsahu alkoholu, propylen glykolu, parabenů, minerálních olejů, živočišných tuků či syntetických vůní. 

 

Použití: Přípravek protřepejte a několikrát vstříkněte do obuvi před nazutím a následně i po něm. Vždy nechejte obuv dobře vyschnout. Neslouží k přímé aplikaci na pokožku. 


Deoguard

Filozofie firmy se zakládá na souladu kvalitních a luxusních výrobků a maximální šetrnosti k životnímu prostředí. A proto jsou výrobky Deoguard plné těch nejčistších přírodních zdrojů v podobě bylin, rostlinných olejů a tuků a také bez obsahu ropných a syntetických surovin.

Další produkty v kategorii

Balzám na otlaky

Balzám na otlaky

KRÄUTERHOF® Balzám na otlaky velmi jemně a efektivně redukuje příznaky zrohovatělé kůže a otlaků.  Zároveň tento příjemně vonící balzám dodává pokožce intenzivní hydrataci. 250ml

ks
  99 Kč (s DPH)
Sprej do bot Bergamot

Sprej do bot Bergamot

Přírodní deodorační sprej s esenciálními oleji, deodoračními, antimikrobiálními a protiplísňovými složkami 100 ml

NOVINKA
ks
  219 Kč (s DPH)
Koňský balzám na nohy

Koňský balzám na nohy

Kräuterhof koňský balzám chladivý v tubě 100 ml

NOVINKA
ks
  89 Kč (s DPH)
Koňský balzám extra silně hřejivý

Koňský balzám extra silně hřejivý

Kräuterhof koňský balzám extra silně hřejivý v tubě 100ml

ks
  110 Kč (s DPH)
Krém z listů červené vinné révy

Krém z listů červené vinné révy

KRÄUTERHOF® Krém s výtažkem z listů červené révy je kvalitní krém k ošetření nohou a chodidel. Výtažek z listů červené révy příznivě působí na popraskané žilky a křečové žíly, výtažek z rozmarýny snižuje pocit únavy, uklidňuje a napomáhá prokrvení. 100ml

ks
  65 Kč (s DPH)