Popis produktu

Louise L. Hay, Linda Carwin Tomchin/ Pragma, vázaná, 164 stran.

Tato kniha obsahuje značné množství informací. Nedomnívejte se, že je musíte vstřebat všechny najednou. Určité myšlenky vás okamžitě upoutají. S těmi pracujte nejdříve. Pokud píši něco, s čím nesouhlasíte, ignorujte to. Jestliže v této knize naleznete alespoň jedinou informaci, kterou budete moci použít ke zlepšení způsobu svého života, nepsala jsem ji nadarmo.

Až knihu otevřete, zjistíte, že používám mnoho různých termínů typu: Síla, Inteligence, Nekonečná mysl, Vyšší síla, Bůh, Vesmírná síla, Vnitřní moudrost... a tak dále. Dělám to proto, abych ukázala, že tuto Sílu, která řídí vesmír a je také ve vás, je možno navázat jakkoli. Pokud vám kterýkoli z užitých výrazů vadí, nahraďte jej takovým, který vám bude vyhovovat. V minulosti jsem při čtení nějaké knihy vyškrtávala jména a slova, která se mi nelíbila, dopisovala na jejich místa jiná. Můžete udělat totéž.

Když mluvím o nemoci, myslím tím vše, co není v harmonii s vámi nebo s vaším prostředím.

Také zjistíte, že pro zkratku AIDS je v této knize užito malých písmen - aids. S touto myšlenku přišel reverend Stephan Pieters.

Tato kniha vyšla jako rozšíření díla Můžete uzdravit svůj život. Od jeho vzniku uplynula delší doba a objevily se další myšlenky. Ráda bych se o ně podělila s vámi všemi, kdo mi celá léta píšete žádosti o další informace. Myslím si, že je velmi důležité, abychom si byli vědomi toho, že Síla, kterou hledáme "vně", je v nás a že ji můžeme kdykoli pozitivním způsobem použít. Kéž by vám tato kniha ukázala, jak velikou silou disponujete.

Louise L. Hay  

Louise Hay si vysloužila oprávněnou popularitu díky své kuráži. Měla dostatek odvahy říci dříve než kdokoli jiný, že žádná nemoc není nezdolatelná, protože je nám dána schopnost doplňovat život zevnitř. Vědecké lékařství začíná potvrzovat její tušení mocné uzdravující síly, o které tak nádherně vypráví ve své nové knize.

Deepak Chopra

Louise Hay svým psaním oslovuje Vaši duši jako místo, kde začíná veškeré uzdravení. Miluji tuto knihu. A miluji Louise...

Wayne W. Dyer

Louise L. Hay, autorka bestsellerů Miluj svůj život a Uzdrav si tělo, je světově uznávaná představitelka New Age. Tisícům lidí pomohla při objevování a praktickém využívání účinné vlastní tvořivé síly pro rozvinutí své osobnosti. Její knihy již byly přeloženy již do více než dvaceti jazyků a je o ně zájem na celém světě.

Další produkty v kategorii

Proč jsme tady 3

Proč jsme tady 3

Jana Lysoňková

NOVINKA
ks
  400 Kč (s DPH)
Moc přítomného okamžiku

Moc přítomného okamžiku

Eckhart Tolle

ks
  230 Kč (s DPH)
Celestinské proroctví

Celestinské proroctví

James Radfield

ks
240 Kč (s DPH) Běžná cena: 259 Kč -7%
Hovory s Bohem

Hovory s Bohem

autor Neale Donald Walsch


 

ks
220 Kč (s DPH) Běžná cena: 235 Kč -6%
Je jen na Vás budete-li mít skvělý život

Je jen na Vás budete-li mít skvělý život

 Louse Hay

ks
  220 Kč (s DPH)
Pátá dohoda

Pátá dohoda

Miguel Ruiz

NOVINKA
ks
  220 Kč (s DPH)
Ticho promlouvá

Ticho promlouvá

Eckhart Tolle

ks
  150 Kč (s DPH)
Síla ženy

Síla ženy

Louise L. Hay

NOVINKA
ks
  150 Kč (s DPH)
Bdělý život

Bdělý život

Miguel Ruiz

NOVINKA
ks
230 Kč (s DPH) Běžná cena: 240 Kč -4%