Popis produktu

Speciální velmi účinný houbový extrakt v BIO kvalitě vyrobený několikanásobnou extrakcí, která zajišťuje uvolnění většiny léčebných přírodních látek do výsledné tinktury. V tomto případě se jedná o extrakt z houby Shitake - Houževnatec jedlý. Nová receptura zvyšuje biologickou dostupnost- látky ve výtažcích mohou být tělem lépe sa snadněji vstřebávány a využity. 30ml

Podrobné informace

Objem

30 ml

Složení

75 % extraktu z houževnatce jedlého (voda, Lentinula edodes)*, 25 % ethanol*. * z kontrolovaného ekologického zemědělství

Dávkování

Tinkturu nakapejte přímo z pipety pod jazyk nebo přidejte do malého množství vody.
Denní dávka: 1–3 pipety
Není vhodné pro děti, kojící a těhotné ženy. Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 5–23 °C.

Houbové extrakty nové generace

Houbové extrakty jsou vyráběny pomocí jedinečného, speciálně vyvinutého extrakčního procesu. Pomocí této nové technologie je možné extrahovat z houby všechny organické i neorganické sloučeniny a koncentrovat je v tekuté formě. Výsledkem je houbový extrakt – tinktura nejvyšší kvality.
Houbové extrakty v sobě obsahují ve vodě rozpustné sloučeniny, zejména betaglukany, ale díky speciálnímu extrakčnímu procesu i jiné cenné složky, které jsou lipofilní, jako jsou terpenové sloučeniny, včetně vysoce aktivních triterpenů a lipofilní vitamíny.
Naše nové tekuté extrakty obsahují kromě polysacharidů a peptidoglykanů různé další složky hub, jako jsou aminokyseliny, triterpeny, minerály (Ca, P, Na, K) a stopové prvky (Fe, Zn, Cu, Mn, Se).
Nová receptura také zvyšuje biologickou dostupnost, což znamená, že látky obsažené ve výtažcích mohou být tělem lépe a snadněji vstřebány a využity. Nový a inovativní výrobní proces vede k produktu, který obsahuje celé spektrum aktivních houbových složek ve vysoce koncentrované tekuté formě, kterou dokáže tělo optimálně vstřebat.
K výrobě se používají houby pěstované v BIO kvalitě a celý výrobní postup splňuje přísné podmínky BIO kvality.
Účinnost extraktů z hub je velmi velká.
Extrakty jsou vhodné pro dospělé i pro děti od 3 let. Dávkování u dětí 3-9 let je ½ - 1 pipeta extraktu denně.
Extrakty se užívají na lačno a dávkují se pod jazyk. S ohledem na to, že obsahují alkohol, tak dětem doporučujeme dávku nakapat do malého množství horké vody, aby se alkohol odpařil.
Extrakty z hub je možné kombinovat s běžnými bylinnými čaji i s jinými výrobky, které obsahují léčivé houby.
 
 
 

Další produkty v kategorii

Andělská kůra  Močový měchýř

Andělská kůra Močový měchýř

Speciální bylinná kúra zaměřená na přirozené funkce močového měchýře a cest

Andělská kúra je sestavený komplex produktů, které se vzájemně doplňují a podporují. Z důvodu zasílání balíku doručovací službou nejde o dárkové balení, nýbrž o jednotlivé zaslané produkty, které jsou součástí kúry.

NOVINKA
ks
  629 Kč (s DPH)
Hericium

Hericium

Speciální velmi účinný houbový extrakt v BIO kvalitě vyrobený několikanásobnou extrakcí, která zajišťuje uvolnění většiny léčebných přírodních látek do výsledné tinktury. V tomto případě se jedná o extrakt z houby Hericium - Korálovec ježatý. Nová receptura zvyšuje biologickou dostupnost- látky ve výtažcích mohou být tělem lépe sa snadněji vstřebávány a využity. 30ml

NOVINKA
ks
  429 Kč (s DPH)