Jak si vybrat náramek

Udělat někdy určitá rozhodnutí je těžké, o to víc, pokud jsou to rozhodnutí životní a někdy nevratná. Naučte se, jak si vypěstovat sebedůvěru, věřte si, s tím pro vás bude hračkou udělat jakýkoli důležitý krokNaslouchejte své intuici. V konečné fázi se musíte stejně rozhodnout na základě svého pocitu, co si myslíte, že pro vás je a bude správné.

Každému doporučuji, aby se zaměřil na vnitřní pocit, na 3.čakru, která se nachází nad pupíkem, tam vždy najdete pravdu. Pokud si dáte otázku a zaměříte se na tuto oblast, vždy se rozhodnete správně. Pokud na třetí čakře cítíte tlak, není to to pravé pro Vás, pokud ovšem cítíte příjemný pocit, je to přesně to, co je pro Vás.

V nabídce Náramky podle znamení Vám to usnadním. Každé znamení má minerály trochu jiné, každý minerál obsahuje určitou vibraci, energii, která tomu danému znamení je největší podporou. 

Přináším vám na pomoc také pár základních kamenů, které vám to vaše rozhodování mohou usnadnit.

 

      Křišťál                                                                                                     

Je kamenem jasného rozumu. Kámen nás učí trpělivosti a rozvážnému rozhodování. Je to energetický posilovač , čistič,  harmonizující  a  silný  kámen. Chrání auru proti negativním vlivům z okolí. Projasní naši mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energiízklidňuje. Podporuje  trpělivost, moudrost a dokonalost. Pomáhá se  sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí. Je to univerzální krystal, který zesiluje energii a dále ji uvolňuje a reguluje, aby dosáhl harmonie. Působí na všechny neduhy. Zajišťuje klidný spánek. Zdravotně nás dokáže zbavit všech jedů, které do svého organismu dostáváme a podporuje funkci jater, žlučníku a ledvin. 

 

     Achát

 Obnovuje  tělesnou energii. Jde o velice stálý kámen, jenž nám dodává rovnováhu, harmonii, sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pomáhá nám zbavit se negativních emocí jako je zahořklost, zloba, napětí i citové zklamáníStabilizuje naši auru a chrání nás před stresem. Achát je výborný ochranný kámen pro malé děti. Posiluje rozhodováníupřímnost sám k sobě, odvahu, lásku i k hledání lásky nové. Pomáhá při citových zklamáních. 

 

     Ametyst

 Je to mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Zahání negativní emoce, stres, noční můry, nespavost. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Skvělý při soustředění, když se nemůžeme soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či dlani chybět. Navíc rozvíjí intuici a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá se závislostmi. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života. Posiluje věrnost, lásku..

 

     Růženín                                                                                                                          

Kámen lásky a krásy nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství, lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost. Podporuje fantaziiinspiraci, tvořivost. Stimuluje naši sexualitu a smyslnost. Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštět. Odbourává strach, zlost a pocity viny. Neutralizuje vliv nezdravého prostředí na náš organismus. Chrání před nočními můrami a podporuje klidný . spánek. Dětem pomáhá při strachu z tmy. Uklidňuje při  smutku, traumatechkrizích. Dodává životní energii. Je symbolem Velké Matky, která spojuje Zemi a Vesmír. V průběhu těhotenství se doporučuje přikládat na břicho. Je skvělý i v mateřství, kdy upevňuje vztahy a důvěru. Proto je skvělou podporou při problémech s dělohou, ženských problémech...

 

 

     Křemen                                                                                                                                               

Je to krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá a reguluje energii. Je vhodný pro meditace, jelikož nás naplňuje  klidem  a mírem. Zvyšuje koncentraci a posiluje  paměť.  Očišťuje tělo i duši. Podporuje štěstí a tvorbu endorfinů (hormonů štěstí) a uvádí nás do stavu  rovnováhy.

 

  Labradorit                                                                                                                                             

Je kamenem intuicemeditace a aury. Stimuluje všechny čakry a chrání naši auru. Pomáhá vyvolat vzpomínky, které dávno zapadly kamsi hluboko do paměti. Zklidňuje mysl a podporuje nás v uskutečňování snů. Uklidňuje hyperaktivní mysl a podporuje představivostnové nápady. Navrací do života radost a spontánnost. Eliminuje emocionální únavu z každodenního života. Hledá příčiny nerovnováhy. Přináší jasnost a moudrost do každodenního dne. Je to spirituální kámen šamanů, kouzelníků a světců. 

 

     Jaspis 

 Má velkou magickou moc a často se o něm hovoří jakožto o „matce všech kamenů“. Jaspis údajně dokáže chránit před zlými mocnostmi, zklamáním. Kromě toho prodlužuje sexuální rozkoš. Podporuje soustředění, přináší stabilitu a vyrovnanost. Přináší vnitřní útěchu v dobách, které jsou pro člověka emocionálně a duševně náročné.     

 

Vždy však věřte své INTUICI♥ dejte na svůj první POCIT♥