Popis produktu

Probiosan obsahuje sladkovodní řasu Chlorella, účinný probiotický komplex bakterií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium a inulin.

ENERGY Probiosan 90 tablet

Popis

Probiosan je bioinformační přípravek obsahující sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa, obohacenou o inulin a účinný probiotický komplex. Přispívá k udržení zdravé střevní mikroflóry, podporuje funkci střev a trávení. Podporuje posílení imunitního systému. Chlorella přispívá ke zbavování těla toxických látek, příznivě ovlivňuje správnou hladinu cukru a cholesterolu. Podporuje látkovou výměnu a trávicí systém, má podporuje funkci žlučníku, jater a ledvin, podporuje zvýšit růst prospěšné střevní mikroflóry a přispívá ke zklidnění podráždění střevní stěny. Chlorella obsahuje chlorofyl a růstový faktor CGF, vitaminy, minerály, aminokyseliny a nukleové kyseliny.

Účinné ingredience

Chlorella pyrenoidosa, inulin, mléčné bakterie Lactobacillus acidophilus 
a Enterococcus faecium.

Složení jedné tablety

Chlorella pyrenoidosa (250 mg), želatinová kapsle, inulin (40 mg), mléčné bakterie Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium (10 mg).

Doporučené dávkování

1 tableta 1–3x denně. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění 

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Obsah

90 tablet

Hmotnost jedné tablety

1664 mg