Popis produktu

MULTIVITAMÍN

B-komplex, vitamíny C a E 60ks

POPIS

Multivitamín

Doplněk stravy

100% vegan

B-komplex, vitamíny C a E jsou potřebné pro řadu důležitých funkcí organismu. Vitamíny skupiny B pozitivně ovlivňují činnost nervové a psychické soustavy, přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívají k normálnímu energetickému metabolismu, k normálnímu stavu vlasů, sliznic a pokožky. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, vitamín E přispívá k ochraně před oxidativním stresem.

Aktivní látky:

 

Denní dávka
1 tobolka

% RHP
Referenční hodnota příjmu

B-komplex:    
Vitamín B1 – Thiamin 1,1 mg 100 % RHP
Vitamín B2 – Riboflavin 1,4 mg 100 % RHP
Vitamín B3 – Kys. nikotinová 16 mg 100 % RHP
Vitamín B5 - Kys. pantothenová 6 mg 100 % RHP
Vitamín B6 – Pyridoxin 1,4 mg 100 % RHP
Vitamin H–D-Biotin 50 μg 100 % RHP
Vitamín B9 – Kys. listová 0,2 mg 100 % RHP
Vitamín B12 – Cyanocobalamin 2,5 μg 100 % RHP
Vitamín C 80 mg 100 % RHP

Vitamín E

12 mg

100 % RHP

Složení: Vitamín C (kyselina askorbová), B-komplex (B1 – Thiamin, B2 – Riboflavin, B5 - Kys. pantothenová, B6 – Pyridoxin, B3 – Kys. nikotinová, Vitamin H – D-Biotin, B9 – Kys. listová, B12 – Cyanocobalamin), Vitamín E (dl-alpha-Tocopherol), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle

Doporučené dávkování: 1 tobolka 1 x denně. 

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou složku přípravku. 

Země původu: Česká republika

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika

 

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Další produkty v kategorii

ENZYM PREMIUM 90+20 ZDARMA

ENZYM PREMIUM 90+20 ZDARMA

Enzymatický preparát pro aktivní život

 
NOVINKA
ks
  429 Kč (s DPH)
Křemík - přeslička rolní

Křemík - přeslička rolní

Pro normální stav kostí a kloubů

ks
  198 Kč (s DPH)