Popis produktu

Jedinečný multivitaminový přípravek sestavený převážně z extraktů z plodů rostlin. Je vhodný pro celou rodinu, pro děti od 1 roku, i pro těhotné a kojící ženy.

Má skvělou chuť, neobsahuje přidaný cukr ani konzervanty. Přípravek je jen pasterizovaný.

Jak přípravek působí

Věřte, rádi bychom prozradili více, ale pouze uvedené informace nám zákon povoluje. Nestačí to? Nevadí! Jsme tu pro vás! Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo telefonu. Kontaktujte nás: obchod@prirodni-cesta.cz, tel: 739 056 184

1.Imunita

Rakytník, Reishi, měď a vitamín D3 podporují přirozenou funkci imunitního systému.

2.Železo, červené krvinky

Vitamín B2 a měď přispívají k normálnímu stavu železa a červených krvinek.

3.Přirozený zdroj vitamínu C

Camu camu plody malého keře jsou přirozeným zdrojem vitamínu C.

4.Štítná žláza

Selen přispívá k normálnímu stavu štítné žlázy, nehtů, vlasů a k normální spermatogenezi.

5.Únava, nervová soustava

Aloe vera snižuje míru únavy a společně s vitamínem B1 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.

6.Homocystein

Vitamín B6, B12 , kyselina listová přispívají k normální syntéze homocysteinu.

7.Kosti

Selen přispívá k normálnímu stavu kostí

8.Oběhová soustava

Reishi podporuje oběhovou soustavu

Vstřebávání vitamínů

Multiserafin sirup je stejně jako jeho „starší bráška“ z velké části sestaven z extraktů z plodů rostlin. Tyto extrakty obsahují nemalé množství přírodních bioaktivních látek.

Bioaktivní látky jsou přirozeně přítomné v plodech a v rostlinách a jsou v nich vázané na další aktivní látky. Dobře účinkují pouze společně, tedy jen jako daný plod či rostlina. Jakákoliv jejich separace či technologická úprava zejména rafinace velmi snižuje účinky.

 
Bioaktivní látky jsou nejkvalitnějším zdrojem přírodních vitamínů a minerálů. Mají výrazné protizánětlivé účinky a celkově aktivují všechny přirozené funkce v celém organismu. Působí nejen na imunitní systém, ale i na základní metabolické orgány jako jsou játra, slinivka, ledviny a střeva. Bioaktivní látky přirozeným způsobem harmonizují všechny žlázy s vnitřní sekrecí a také celý kardiovaskulární systém.
Všechny ingredience v přípravku Multiserafin sirup působí synergicky. To znamená, že vzájemně posilují svůj účinek, vstřebatelnost a využitelnost.
Pro vyšší vstřebatelnost bioaktivních látek obsahuje přípravek MULTI SERAFIN sirup jedinečnou přísadu, a tou je léčivá houba Reishi. Tato houba má celou řadu významných účinků na náš organismus. V případě jejího obsažení v sirupu Multiserafin je důležité, že podporuje činnost jater a střev, a tím i vstřebávání přirozených vitamínů a minerálů do organismu.
 
 

 

Vstřebávání vitamínů | Serafin byliny
 
Podrobné informace

Objem

200 ml

Složení

Voda, pomerančový koncentrát, jablečný koncentrát, xylitol, citronový koncentrát, citrusový pektin, extrakt z Rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), extrakt z Camu camu (Myrciaria dubia), extrakt z Reishi (Ganoderma lucidum), extrakt z Aloe pravé (Aloe vera), extrakt z Kelpu (Fucus vesiculosus), vitamín B3 (niacin), vitamín E (D-alfa-tokoferol sukcinát), vitamín B5 (D-pantho- tenát vápenatý), glukonát měďnatý, L-selenomethonin, glukonan manganatý, vitamín B6 (pyridoxin), vitamín B1 (thiamin), vitamín B2 (riboflavin), vitamín D3, vitamín B12, kyselina listová.

Dávkování

Děti 1–3 roky 1 mocca lžička (2,5 ml) 1x denně
Děti 3–6 let 1 kávová lžička (5 ml) 1x denně
Děti 6–12 let 1 polévková lžíce (10 ml) 1x denně
Děti od 12 let a dospělí  2 polévkové lžíce (20 ml) 1x denně
 

Další produkty v kategorii

Serafínkův sirup - dětský

Serafínkův sirup - dětský

Exkluzivní přípravek s vysokou účinností určený na podporu dětského imunitního systémudýchacího traktu a přirozených funkcí těla prostřednictvím velmi účinných bylin a látek z přírodních hub.  DÁREK - DĚTSKÉ TETOVÁNÍ uvnitř balení.

ks
  310 Kč (s DPH)
IMUNO fungin BIO

IMUNO fungin BIO

Speciální extra silný koncentrát s obsahem Čagy sibiřské v BIO kvalitě. Unikátní kombinace sibiřské houby a bylin přináší neobvyklé účinky zejména v oblasti podpory funkce imunitního a trávicího systému.

ks
  322 Kč (s DPH)
Šípkový sirup BIO

Šípkový sirup BIO

Šípkový sirup v BIO kvalitě. Imunita, krevní oběh, relaxace, dýchání....

200ml

NOVINKA
ks
  199 Kč (s DPH)
Jitrocelový sirup

Jitrocelový sirup

Bylinný koncentrát s obsahem extraktu z jitrocele a břízy s řadou vitamínů 200ml

NOVINKA
ks
  255 Kč (s DPH)