Popis produktu

Kaštanová mast pro osoby s výskytem křečových žil 50ml

POPIS

Kaštanová mast

100% BIO PRODUKT

Kaštanová mast je přípravek k péči o kůži pro osoby s výskytem křečových žil. Jírovec maďal je poměrně mladou léčivkou. Na našem území se objevila až koncem 17. století. Účinnými složkami kaštanu jsou aescin, aesculin, flavonoidní glykosidy a třísla. Aescin má zesilující účinek na žilní stěny a zvyšuje jejich pružnost, pomáhá snižovat otoky. Mast je vhodná k aplikaci ke zklidnění pokožky v oblasti hemoroidů.

Použití: Jemně aplikujte na cílové místo několikrát denně. V žádném případě oblast nemasírujte. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány.  

Ingredients(INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Aesculus Hippocastanum Flower Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem! Po otevření spotřebujte do šesti měsíců.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Výrobce: Green idea s.r.o., Vodova 40, Brno 612 00, Česká republika

 

Kaštan

Další produkty v kategorii

Železo

Železo

Železo - vitamínový komplex ke snížení míry únavy a vyčerpání

ks
  228 Kč (s DPH)
Heřmánková mast

Heřmánková mast

Heřmánková mast k péči o kůži a regeneraci při hojení zacelených ran 50 ml

NOVINKA
ks
  149 Kč (s DPH)