Úplněk

Únorový úplněk, který nám vychází na krásné datum 22.2.2016

je úplňkem mimořádným, neboť k nám budou proudit silné energie, je nazýván také Růžovým úplňkem. Už od nedělní půlnoci můžeme načerpávat silné láskyplné energie, které budou proudit ke každému.

Tento úplněk se týká hlavně rodiny, duševního a fyzického zdraví, upevnění vztahů, odpuštění, uvolnění vnitřního tlaku a napětí. Máme větší potřebu obracet se na rodinu, jde-li o moudré rady nebo doporučení. 

Také je vnímán jako úplněk rozpadu něčeho starého, kdy se bude uvolňovat vnitřní napětí, které může být z rozchodu, nebo nějakého konfliktu v rodině, či na pracovišti... Odcházíme od bolesti, která nám byla během posledního měsíce způsobena, uvolňujeme veškerý tlak, nedíváme se zpátky, ale jdeme vpřed, odpouštíme, nacházíme vnitřní sílu, děláme si pořádek...

Únorový úplněk přináší nové možnosti, sílu a energii. Soustředíme se sami na sebe, na náš domov, rodinu, zdraví a duchovní růst.

Toto období je vhodné pro započetí nějaké sportovní činnosti, cvičení, detoxikaci těla nebo sebezdokonalování ve všech životních směrech.