Úplněk ve Vodnáři

Srpen – měsíc termoregulace + Úplněk ve Vodnáři 

Měsíc, kdy potřebujeme v sobě ukotvit vnitřní sílu, energii, teplo, které budeme potřebovat v podzimních dnech.

Můžeme využít síly úplňků, které v srpnu máme rovnou 2. Tak, jak se budeme chovat tento měsíc ke svému tělu může ovlivnit vstup do podzimu, který sebou přináší chmury, deprese i únavu, ale také může přinést mnoho radosti, spokojenosti i lásky, záleží na každém z nás.

Termoregulace souvisí s emocemi a úplněk tomu dodá intenzitu

Pokud cítíte chlad – úzkost, je potřeba do života více zařadit radost i lásku.

 1. 8. je úplněk ve znamení Vodnáře a 31.8. ve znamení Ryb.

Tyto úplňky ovlivní všechny, ale nejvíc Vodnáře, Lvy, Býky, Ryby a Štíry.

Je vhodný čas na zábavu a relaxaci, je dobré vyhnout se náročným pracovním činnostem.

Úplněk může vyvolávat spontánnost, touhu vyjet ze zajetých kolejí, možná i výstřednost a rebelství.

Snažte se být s těmi, s kterými je vám dobře. Myslete na sebe a nezapomínejte na druhé.

V oblasti zdraví znamení Vodnáře vládne našim nohám. Pečujte tedy v tento den o své nohy, hlavně kotníky, lýtka, dopřejte si vodní masáž nohou, dbejte o své žíly. Nohy nás nesou životem.

Srpnovému úplňku se podle starých indiánských tradic říká jeseteří, protože srpen je měsícem jeseteřích námluv. Právě v tuto dobu vyplouvaly tyto velké ryby z hlubin Velkých jezer do mělčích vod, aby se třely. Tím pádem byly zranitelnější a bylo snadnější je ulovit. Podle této symboliky byste měli v době kolem jeseteřího úplňku přijímat dary života a patřičně si jich užívat.

Tento úplněk přivolává všechny bývalé lásky, ztracené přátelské vztahy, nedořešené vztahy, ale i nesplacené dluhy. Můžete v sobě objevit touhu po rychlém řešení vztahů a tak se osvobodit od vnitřních emocí.

Sepište si na papír vše, co vás trápí ve vztazích, co chcete změnit..... spalte papír, pusťte minulost. Poděkujte za celou svoji minulost, díky ní jste silnější a časem pochopíte, co vám každý vztah měl ukázat a naučit ve vašem životě.

 

Nezapomeňte si dát nabít své kameny a talismany