Únor - měsíc LEDVIN

LEDVINY

Jsou naší  ŽIVOTNÍ  sílou - podstatou života.  Ne náhodou jsou dvě, proto jsou spojeny právě se vztahy. Vztahem k sobě, k partnerovi a všem živým bytostem, všemu živému. Kvalita LEDVIN ovlivňuje délku našeho života.

Oslabení LEDVIN

alkohol, nadmíra soli, kořeněná jídla. Pozor na chlad a nejen fyzický, ale více na chlad v našich vztazích. Destruktivní vliv na LEDVINY mají naše emoce jako je STRACH, STRES, KRITIKA, ZKLAMÁNÍ, NESPOKOJENOST, nedostatek LÁSKY a potlačený VZTEK, NAŠTVANOST na sebe nebo na druhé.

LEDVINÁM prospívá

v tuto dobu hlavně teplo, ruce a nohy mají být v teple. Tepelně upravená zelenina, málo soli. Skvělé jsou teplé polévky, luštěniny, obiloviny a vše, co zahřívá. Dostatek tekutin, spánku a klidu.

LEDVINY milují lásku, ta jim dodává energii a posiluje. Dále je podpoříte upřímnou komunikací se sebou i s ostatními. Přijímáním všeho, co k vám přichází s láskou, odpuštěním sobě i druhým. Naučme se vidět ve všem to dobré a prospěšné pro náš život.

Jak poznáme PROBLÉMY s ledvinami?

Časté močení, krev v moči, padání vlasů, problémy s vlasy a nehty, sexuální poruchy, hormonální poruchy, výtoky,  oteklá víčka, kruhy pod očima, impotence, neplodnost, problémy s ušima, únava, oslabená imunita..

Položme si otázky a podpořme naše LEDVINY

Jak mi fungují vztahy? Nemám vztek na druhé?Mám se ráda? Dostávám a dávám lásku? Mám strach? Umím se vyrovnat s minulostí? Odpouštím? ...Zkusme na sobě zapracovat a změňme to tak, aby jsme byli opravdově šťastní a v harmonii se sebou i s okolím

Bylinky pro podporu LEDVIN

 Lichořeřišnice, Zlatobýl, čaj Ledviny a Močový měchýř, Imunita, kapsle Vilcacora, Multiserafín, MycoComplex, Cordyceps, sirup Imunofungin

Minerály

Kalcit, Růženín, Karneol, Nefrit, Citrín

Afirmace

Žiji v harmonii sama se sebou. Pouštím minulost a s láskou přijímám vše co přichází. V mém životě je vše v pořádku.