Přirozeně krásná pleť se Saloos

Pokud chceme aby pleť vypadala skvěle, musíme ji věnovat dokonalou péči. Nejprve ji musíme zbavit vrstvy odumřelých buněk a nečistot, které se na ni průběžně usazují. Proto je velmi důležité a užitečné před nanesením samotného bio regeneračního obličejového oleje pleť důkladně vyčistit a připravit pomocí hydrofilního odličovacího oleje a květinové pleťové vody Saloos. Po těchto třech krocích je celkový účinek ještě zřetelnější. Pleť působí zdravě a rozzářeně. Osvojte si zároveň s námi tyto každodenní krůčky k spokojenosti v péči o vaši pokožku.

Krok první  ČIŠTĚNÍ

Hydrofilní odličovací oleje Saloos důkladně a jemně čistí nalíčenou i nenalíčenou pleť. Zbavuje ji tak všech nečistot, které na ní ulpínají.

Krok druhý TONIZACE

Květinové pleťové vody Saloos zvyšují vlhkost pleti, jemně ji dočistí, osvěží, tonizují a zanechají pleť dokonale uvolněnou, hydratovanou a připravenou k další péči.

Krok třetí REGENERACE

Bio regenerační obličové oleje Saloos probudí unavenou pleť k životu, dodají energii, hydratují, zpomalují její stárnutí, rozjasňují a chrání před škodlivými vlivy.