Návod na použití masážní hůlky(špice) z minerálů

Masážní špíce jsou broušeny z drahých kamenů a protože každý kámen má jiné vibrace, jinou energii, vy jste si vybrali přesně takový, který právě potřebujete.

Pokud jste si zakoupili minerál u mě v obchůdku, minerály jsou již připravené s vámi komunikovat a můžete začít s nimi pracovat hned.

Pokud jste sehnali masážní špíci jinde, doporučuji opláchnout pod proudem vlažné vody pár vteřin a představovat si, jak se krásně minerál čistí. Poté ho osušte, nebo nechte na sluníčku oschnout

A začínáme ...

Najděte si prostor jen sami pro sebe, místo, kde vás nebude 20 minut nikdo rušit. Můžete seděl, ale i ležet, podle toho, co potřebujete pročistit. Rozdýchejte se hlubokými nádechy a výdechy a vypusťte ošklivé myšlenky, snažte si uchovat myšlenky jen takové, při kterých je vám příjemně. Myslete jen na své léčení. Vezměte si minerál - špíci do ruky a chvilku vnímejte jeho energii, uvolněte se, dýchejte klidným dlouhým dechem až do břicha, povídejte si s minerálem, naciťte jeho vibrace, poděkujte mu, že jste se našli, můžete vyslat přání, říct co od minerálu chcete, nezapomeňte poprosit a na závěr poděkovat. Můžete požádat i svého ochránce, aby vám s procesem pomohl. Požádejte o ochranu, pokud to tak cítíte. Je to práce intuitivní, vždy dávejte na svoji intuici.

Položte špíci špičkou na místo na vašem těle, kde cítíte problém, bolest, blok.. Netlačte, nesmí vás místo bolet a držte špíci kolmo k tělu, nechte se vést, můžete použít obrázek, který přikládám k tomuto článku podle akupresurních bodů.

Držte minerál ve stejné poloze cca 10 - 15 min, čas nechte na svoji intuici, až budete cítit přestat, přestaňte. Vnímejte, jak se rozpouští vaše problémy, bolest, bloky... a jak skrze minerál odchází pryč. Nezapomínejte pravidelně dýchat. Můžete si představovat světlo, jak rozpouští uvnitř vašeho těla to, co vás trápí a skrze minerál vše odchází pryč. Vše podle vaší intuice a u všeho se musíte cítit příjemně a uvolněně.

Ukončete tento čistící proces v okamžik, když to cítíte. Poděkujte, odložte minerál a  ještě chvilku buďte v klidu uvolnění. Na závěr z hluboka vydechněte a klidně můžete s výdechem říct POUŠTÍM VŠE CO MI NESLOUŽÍ, DĚKUJI.

A to je vše, krásné čištění je za vámi <3

Na závěr nezapomeňte minerál opláchnout pod proudem tekoucí vlažné vody a dejte na sluníčko, nebo k zapálené svíčce.

Vždy vám musí být příjemně, pokud se necítíte uvolnění, bojíte se...odložte vše na jindy. 

Přeji vám krásné a přijemné uzdravování .

Pokud si nevíte s něčím rady, neváhejte mě oslovit na mých stránkách  FB