Močový měchýř a zánět močových cest

 

V močovém měchýři se hromadí odpadní látky, které se vylučují z těla ven.

Zbavme se i my myšlenek, které nepotřebujeme. Stav močového měchýře ukazuje, jak umíme snášet a vypouštět tlak života. Problémy s ním většinou ukazují jak jsme rozzlobeni na partnera nebo vůbec opačné pohlaví, obviňování všech.

Ulehejme večer do postele vyrovnaní, že jsme za ten den udělali co jsme mohli a v tomto okamžiku nic nezměníme, přijměte vše, co jste za ten den udělali.

Zánět močového měchýře

Zánět močových cest je přemnožení nepříznivých mikroorganismů, na duchovní úrovni přemnožení nepříznivých myšlenek, negativních myšlenek, je to zlost a strach, vnitřní bolest, lpění na starých názorech, strach z uvolnění. Záněty močových cest trpí více ženy, protože jsou více citlivější a vnímavější na potíže ve vztazích, více se strachují o rodinu a děti. Není to o litování, je to spíše, aby jsme si uvědomili, že nemáme na nikom lpět, ani na partnerovi, ani na dětech, nebát se a uvědomit si co nám vše naše rodina zrcadlí. Strach je jen ukazatel toho, čeho se mám zbavit a na čem nelpět. Pokud se totiž bojím, že něco ztratím, Vesmír mi to stejně vezme - abych pochopil, že bylo zbytečné na tom lpět

Zbavme se tedy strachu ve vztazích. Nikoho nemůžeme vlastnit a ani nás nikdo nemůže vlastnit. Buďte láskou, dopřejte si více lásky sobě, potom ostatním...nastavte si hranice, naučte se říkat Ne.Naučte se opravdové sebelásce

Zánětem také hodně trpí děti a děti právě zrcadlí jaký máme vztah sami se sebou a také s ostatními, děti nechtějí žít v nelásce, mají strach a ten nám zrcadlí skrze nemoce.

Přírodní léčba: dostatek tekutin, čaje

http://www.prirodni-cesta.cz/briza.html

http://www.prirodni-cesta.cz/brusinka-sirup.html

Bylinky: bříza, brusinka, medvědice, meduňka

Kameny: Avanturin, hematit, citrín

Afirmace: Snadno a příjemně se zbavuji starého a přijímám vše nové ve svém životě. Mám pocit jistoty.

.