LISTOPAD - PLÍCE

Listopad - Plíce ????

Podle tradiční čínské medicíny jsou orgánové hodiny ukazatelem aktivity našich orgánů. Díky této medicíně můžeme poznat, který orgán je oslabený a naopak, který je v pořádku.
 
V listopadu jsou ohroženy právě Plíce, proto je potřeba jim věnovat pozornost a posílit je. Není divu, že právěPLÍCE jsou nyní tím ohroženým orgánem, venku je chladno, méně sluníčka, pochmurná nálada, dušičky...je mnoho respiračních onemocnění.. Velice našim PLÍCÍM škodí špatná nálada, smutek, naříkání...
 
PLÍCE ovlivňují celý náš dýchací systém - průdušky, mandle, dutiny, ale také kůži, žíly, tlusté střevo i páteř.
 
PLÍCE jsou také o přijímání našeho života, znamenají NÁDECH - VÝDECH = BRÁT - DÁVAT
 
BRÁT ve smyslu - dovoluji si svobodně dýchat a žít? Nechávám si od druhých brát prostor, svobodu? Nedusí mě ti druzí, nedusím sám sebe?
DÁVAT ve smyslu - dovoluji druhým svobodně jednat, nesvazuji je? Neřídím druhým život? Nedávám druhým příkazy pro naplnění svých snů?
 
Mít zdravé a silné PLÍCE a zdravě dýchat znamená nejen podpořit naše PLÍCE bylinkami, ale hlavně přijímat s láskou samotný život, sám sebe a vše, co k nám přichází. Milovat sebe i druhé a radovat se, smát se, být šťastný.... Naučit se odpouštět sobě i druhým. V těžkých životních situacích naučit se hledat výzvy, pohlížet na ně s nadhledem.
 
Skrze PLÍCE jsme propojeni se samotným životem, s ostatními bytostmi, zvířaty.. všichni dýcháme stejný vzduch.
PLÍCE jsou symbolem propojení a komunikace s okolním světem.
 
????Doplňky pro zdravé PLÍCE: Lichořeřišnice, Divizna, Reishi, kapsle Plíce, koncentrát Průdušky a plíce
????Afirmace pro podporu plic: Přijímám život v dokonalé harmonii. Snadno se zbavují všeho, co nepotřebuji. Jsem svobodná.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: