Květen měsíc SRDCE

KVĚTEN měsíc SRDCE

KVĚTEN je měsíc lásky, ne náhodou máme věnovat pozornost právě SRDCI, které je nejvíc oslabené. Příroda nám napovídá  kvetoucí krásou, vůní, novou energií, nabádá nás k novým činostem a probouzí v nás energii, LÁSKU.

Problémy se SRDCEM se projevují dušností, otoky, aritmií, vysokým i nízkým tlakem, problémy se štítnou žlázou...

SRDCE je centrem lidského dění, středem naší existence, centrem lásky, emocí, citů, nejhlubších pocitů a bezpečí. Vyjadřuje osobnost člověka, jeho chápání a životní názory. SRDCE udržuje v pohybu krev, naši životní energii, proto je ukazatelem toho, jak dokážeme řídit svůj život, jestli příliš netlačíme(vysoký tlak), nebo stále neustupujeme(nízký tlak). Pro svou činnost potřebuje SRDCE pohyb, kyslík, radost...

Naše SRDCE ničí stres, napětí,  bolest ze životních situací, v kterých jsme ustrnuli, zloba, vztek a nechuť žít. Ničí ho zatvrzelost, tvrdost, kdy převahu má naše ego.

SRDCE posiluje láska, štěstí, optimismus, radost, víra v krásu dní i událostí, smích. Nejvíce však posiluje SRDCE láska.  Láskou  k sobě vše začíná. Láskou,  kdy umíme sami sobě říct Miluji sama sebe a chováme se k sobě s citem. Pokud neumíme sami sobě dát lásku, neumíme ji dát opravdově ani druhým, špatně se nám to vyjadřuje, cítíme stud vůči druhým. Milujte sami sebe tak, jak chcete, aby Vás miloval partner, děti, ostatní lidé. Nečekejte na nic a vyjadřujte lásku nejen sobě, ale i druhým.

BYLINKY pro posílení SRDCE a pro tento měsíc: Arnika, Hloh, Gotukola, Ostropestřec, kapsle Pohoda, Hořčík, čaj Antistres, Štítná žláza, HypertonikReishi

MINERÁLY: Růženín, Granát, Avanturín, Amazonit

AFIRMACE: Mé srdce tepe v rytmu lásky

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: