Detoxikační náplasti

Detoxikační náplasti
- odstraňují škodlivé látky z těla během spánku
- zlepšují cirkulaci krve
- zlepšují spánek
- mají příznivý vliv na chronické dýchací problémy, nebo astma
- při častých bolestech hlavy, kloubů a zad
- posilují imunitní systém
- uvolňují svalstvo a snižují bolest
- snižují únavu
- zmírňují otoky na těle
- detoxikují organismus
- odstraňují nepříjemný zápach nohou
- očišťují lymfatický systém

http://www.prirodni-cesta.cz/detoxikacni-naplasti.html

Tvůrci náplasti vycházejí ze staré čínské medicíny a reflexologie použili pro tvorbu výsledného produktu pouze přírodní látky. Náplasti vyhřívají místo svého umístění a zároveň ho obohacují o zápornými ionty, čímž dané místo aktivují a otvírají průduchy pokožky. Tento proces je předpokladem absorpce toxických látek u krve a lymfatického systému přes pokožku pomocí osmotického tlaku, přičemž jsou využívány speciální absorpčně silné přírodní látky nacházející se v náplastech. 
Náplasti obsahují speciální výtažky stromů. Jde o látky, které náplastem dodávají velkou absorpční sílu, podobnou jako stromy využívají při svém vyživování. Využívá se zde podobná funkce jakou má osmotický tlak v rostlinách, který je velmi důležitý při růstu a vyživování stromů. Stromy pomocí kořenů vyhledávají vodu a výživné látky ze země a transportují pomocí polopropustných membrán do větví a listů. Tento efekt je vyvolaný osmotickým tlakem, přičemž voda ze země se lehce dostane do výšek 10-100 metrů nad zem k listům. Tento fyzikální jev využívají i detoxikační náplasti.

Určitě mnoho lidí zapochybuje, jak můžou být naše chodidla reflexními body propojenými s ostatními částmi těla prostřednictvím reflexních drah a meridiánů. Jak je možné, že reflexní body na chodidlech jsou propojené s obličejem nebo játry? Možná lidé, kteří nejsou alergičtí na česnek přesvědčí následující experiment. Očistěte stroužek česneku, rozřežte na polovinu a čerstvou šťávou potírejte svoje chodidla asi 1 minutu. V průběhu velmi krátkého času by jste měli cítit česnek ve svých ústech!!!

Detoxikační náplasti jsou bezpečnou, neinvazivní a účinnou cestou k očistě těla. Podporují absorbci toxických a zdraví nebezpečných látek z těla skrze pokožku. 100% přírodní produkt - detoxikační náplasti

Detoxikační náplasti jsou 100% přírodní produkt !!!

V lidském těle dospělého člověka se nachází spousta toxických látek, které ani zdravý organismus není schopen vyloučit přirozenou cestou. Detoxikace přes chodidla je tím nejlepším řešením, protože detoxikujete celý Váš organismus a všechny orgány najednou! Chodidla jsou považovány v čínské tradiční medicíně za druhé srdce. Východní lékařství zastává názor, že gravitací jdou toxiny v těle během dne směrem dolů a nahromadí se od konečků prstů ke kotníkům. Východní medicína se rovněž domnívá, že akumulace toxinů vede k mnoha degenerativním chorobám. Dlouhodobé hromadění toxických látek v těle většinou vede k bolestem hlavy či únavě. Pokud tento problém neřešíte, dochází často k závažnějším zdravotním problémům. Stáváte se náchylnými k infekcím a organismus slábne. Vaše tělo potřebuje dosáhnout rovnováhy mezi vylučování toxinů a vstřebávání živin a vody.