Červenec měsíc KREVNÍHO OBĚHU a CÉV

Otékají vám nohy? Máte problémy s tlakem, zadýcháváte se?

Červenec je měsíc krevního oběhu do kterého patří srdce, cévy, žíly, ale také lymfa ????

Červenec  řadíme do elementu ohně. Oheň , horko, rudá barva, aktivita vládne celý měsíc. Krevní oběh je uzavřený systém, který tvoří srdce a cévy.  Oběhový systém má vliv na všechny  naše orgány.

Oslabené SRDCE a KREVNÍ OBĚH  se projevuje  problémy se srdíčkem -  změny srdečního rytmu, tělesnou slabostí, poruchou spánku, křečové žíly, kornatění cév, mravenčení končetin, křečemi, nízkým a hlavně vysokým  tlakem..

 KREVNÍ OBĚH reprezentuje schopnost cítit a vyjadřovat emoce více láskyplným způsobem. Přijímat životní situace a naučit se vypouštět emoce. Náš tlak nám ukazuje jak zvládáme životní překážky. Nízký tlak  ukazuje, že máme málo energie, rezignujeme, vyhýbáme se konfliktům. Naopak vysoký tlak ukazuje naše napětí, někdy až duševní přepětí, dominantnost,  dlouhodobé neřešení emociálních problémů,  silnou a rychlou energii, která ve velké míře škodí srdci.

 Přijímejte a řešte své životní překážky. Cévami proudí krev, KREV je naše energie a radost ze života. Zužování CÉV bývá proto, že se cítíme svíráni zužovány obtížně řešitelnými událostmi. K uzávěru cév dochází při obrovské duševní bolesti či zlobě, ucpání žil nastává při snášení neradostných dlouhotrvajících životních podmínek. Ucpání cév je nepochopení života, nepřijetí odpovědnosti za život, že vše se děje pro nás. Já si takový život jako duše vybral pro své pochopení, zažití, pro zkušenost a každá nemoc  nám ukazuje, že není v našem těle něco v rovnováze.

 
Kdo má jen trochu oslabené srdíčko, problémy s tlakem, s křečáky, otoky.... měl by být na pozoru a podpořit své srdce i cévy ❤️
 
Je spoustu bylinek a vitamínů, které vám pomohou a které najdete u mě v obchůdku, zde na mých stránkách, nebo stačí se se mnou poradit na tel. 739 056 184 ????
 
✅Každý by si měl však uvědomit, proč právě má tyto potíže a zeptat se sám sebe:
 
????Co mě trápí, bolí?
???? Co mě zužuje?
???? Co mě tíží a neumím vypustit?
????Kde neumím odpustit?
????Co nepřijímám?
????Žiji opravdu radostný život?...
 
✅Cévami proudí krev a krev je naše energie. Ne náhodou je krev červená, je to oheň, který nám dává život, energii, radost, vděčnost.... Díky této energii naše tělo funguje.
✅ Jakmile se díky našim dlouhodobým neřešeným emocem vytvoří někde nějaký blok, pomalu se nám cévy zanáší.
✅Ucpání cév je nepochopení života a nepřijetí zodpovědnosti, že vše, i ty kruté životní situace se dějí pro naše pochopení, je zbytečné svádět vinu na ostatní, ostatní nám jen odkrývají naše neuzdravené a potlačené emoce, které se už tolik nahromadili, že se nám ukazují na těle skrze zdravotní problémy.
 
‼️Oteklé nohy?
 
✅Nohy jsou náš směr, nesou nás životem, vše bolestné a neřešené se usazuje v nohách.
✅Je to zastavení toku energie, mnohdy lymfy, krve do života. ✅Takové zastavení a hledání směru, vyrovnání mužské i ženské energie v sobě.
✅Tvrdost a kritika vůči sobě. ✅Nohy říkají, chceme odpočívat, kam se honíš, když tě to nedělá šťastným. Mnohdy chceme být v jednu chvilku na mnoha místech, nic nestíháme....
 
A tak mohu pokračovat o tlaku, srdci.... ????
Jsme tu jen chvilku, život uteče jako voda, užívejme si života a vnímejme naše tělo, v tichosti uslyšíte, co ho trápí ❤️

 

Bylinky  a minerály pro podporu CÉV, SRDCE a KREVNÍHO OBĚHU: kapsle MULTISERAFÍNHOŘČÍK, ZINEK,  POLYPORUS, tinktury KAŠTAN, ŽÍLY A LYMFA, GOTUKOLA, čaje ODVODNĚNÍ, LYMFA, kopřiva, bříza, komonice, mast Ruticelit- křečové žíly

 

Minerály: Ametyst, Citrín