Artritida, revma

Artritida
je zánětlivé onemocnění kloubů, který charakterizuje bolestivost, otoky, ztuhlost, deformace a snížená pohyblivost kloubních spojení. Příčinou je fyzický nebo emocionální stres, nesprávná výživa nebo bakteriální infekce.

Artritida je nemoc vycházející z neustálého kritizování. Nejvíce však kritizování vlastní osoby a pak až kritizování druhých,

Lidé, kteří mají artritidu bývají často kritizováni, protože oni sami s oblibou někoho kritizují. Jsou posedlí perfekcionizmem a potřebou být dokonalí vždy a za každé situace. Artritida postihuje mnohem více ženy než muže, protože ženy nechtějí přijmout svou ženskou roli, svoji ženskost, nechtějí se projevovat ženskými vlastnostmi, chtějí být rovni svým partnerům.

Zánět je symbol boje - boje za svou pravdu, za svůj názor, za sebe. Pokud přestaneme bojovat, pokud přijmeme školu druhého jako svůj vlastní trénink, pokud dokážeme ustoupit, s pokorou přijmout chování druhého (ostatně, mohu to změnit?), zpružníme své myšlení, změníme svůj postoj a zánět zmizí. Čím více se žena brání přijmout roli ženy, tím více má problémy s klouby.

Pokud my, ženy, ztuhneme, nezměníme svět. Ten totiž mohou změnit jen ženy a to právě jen ženským přístupem - být láskou. Hledejme a vytvářejme jen harmonii. Vždy, když se mi chce "bojovat za svou pravdu", zeptám se:"Jak by se zachovala láska?" a přesně vím, co udělat.

Základem je odstranění nečistot z cév, které díky usazeninám v nich nemohou dostatečně zásobovat kloubní chrupavku a eliminace negativních účinků takto vzniklých volných radikálů

Usazování nečistot dochází mnohem výrazněji v překyseleném těle, je třeba ho vyčistit detoxikačními kůrami
http://www.prirodni-cesta.cz/odkyseleni-organismu-caj.html,

http://www.prirodni-cesta.cz/cervena-repa-a-citron-sedmikra…
http://www.prirodni-cesta.cz/ostropestrec-sedmikraska.html
http://www.prirodni-cesta.cz/cistici.html
http://www.prirodni-cesta.cz/odkyseleni-organismu-caj.html

Výborné je použít léčivé ovoce ve formě džusu, který rozvolňuje, má protizánětlivé účinky a pomáhá harmonizovat hormonální systém, tj. pomáhá především ženám pochopit svou ženskou roli.