Angína a duchovní příčina

Určitě každý zažil nepříjemné příznaky angíny - bolest v krku, zejména při polykání, horečky, celková únava, bolesti svalů a kloubů. Angína je infekční zánětlivé onemocnění krčních mandlí a hrdla, tedy kořene jazyka a přilehlé části hltanu. 

Co to znamená z duchovního hlediska : Nemůžete nebo nechcete něco spolknout, výzva naučit se projevovat sám sebe a bránit svou kůži, otevřeně a statečně odmítat.

Většinou jde o potlačované ohnivé emoce. Znamená to, že člověk v sobě dusí něco, s čím nesouhlasí, ale není schopen to vyjádřit, cítí se smutně, že to musí snášet. Většinou jde o neprojevené smutky, které v sobě hromadíme z nehezkého chování a neláskyplných postojů druhých lidí, které ale neumíme nebo nemůžeme změnit. Pevné přesvědčení, že nedokážete prosadit sami sebe a své potřeby.

Angína u dětí je projev smutku a bolesti z chování rodičů nebo jiných blízkých, které dítě neumí vyjádřit.

Léčivý kámen: fluorit

Nejúčinnější přírodní recept na angínu: 3 - 5stroužků česneku, lžíce olivového oleje a lžíce citrónové šťávy, užívat 3x denně čajovou lžičku a za 3 dny je po bolesti. Dostatek tekutin, nejlépe čajů  s citronem a medem