Nemoc

Co je vlastně nemoc, kde se bere, jak vzniká ?

NE MOC, píšu to slovo schválně odděleně, aby jste lépe pochopili co znamená.

Jak všichni víme, nejsme jen tělo, ale součástí našeho těla je i duše. TĚLO - DUŠE - MYSL, to vše musí být v rovnováze, tedy musí ladit a pokud ne, vzniká nemoc, ano nemoc ovlivňují i další faktory, jako je stres, nezdravá strava, strach...., ale to je vše nesoulad a také toto vše vzniká, když nevnímeme svou duši, prostě ji neslyšíme, neslyšíme svůj vnitřní hlas, intuici, tak jak by jsme se měli jinak dozvědět, že něco děláme špatně, že nenásledujeme své vnitřní vedení, jedině přes tělo a to nás upozorní přes nějakou NE MOC.

Jsme nemocní, jdeme k lékaři, očekáváme, že nám dá nějaký lék a nemoc zmizí sama, bez vlastního přičinění, ale tak to nefunguje. Pokud nepochopíme svoji NE MOC a nezměníme něco ve svém životě, těžko nám nějaký pan doktor, někdy i léčitel pomůže, někdy pomůže, ale většinou se nemoc vrátí za nějaký čas zpátky a znovu nás zastaví.

NE MOC někde vznikla, někdy musíme jít až do hloubky,  aby jsme pochopili, kde jsme udělali chybu, co děláme špatně. A teprve až pochopíme svoji nemoc, pak teprve dochází k uzdravení našeho těla.

Každý může být šťastný i zdravý i mít krásný život, pokud je v harmonii se svoji myslí-tělem-duší.