Naše chutě

Naše chutě a hubnutí

Stává se, že člověk chce zhubnout, ale ať dělá co dělá, nedaří se mu to. Diety nezabírají a když, tak na chvilku a to, co člověk zhubne během pár dní opět nabere. Nejlepší dieta je být šťastný, spokojený sám se sebou, být opravdu tím, kdo je a na nic si nehrát. Přijmout se takový jaký jsem, mít se rád, pracovat na sebelásce a to je nejdůležitější krok, pokud chce člověk zhubnout.

Co znamenají základní problematické partie našeho těla:

Silná stehna ukazují na věci v dětství, které jsme nesnášeli.
Své problémy moc pitváte. Nebojte se, co vám špatného život a další dny přinesou, žijte s klidem. Dokažte se radovat z drobností a nejen z jídla a pití a cigaret. Naučte se radovat a být vděční za vše co máte.

Oblasti boků jsou spojeny s tím, že neustále řešíme a bojíme se o zajištění potřeb rodiny a domova . Proto člověk, většinou žena se často cítí ohrožená ve svých jistotách, ve vztahu, ve svém domově, automaticky se zakulacuje v partiích, jako jsou boky. Najednou cítí nejistotu a strach, tak si vytváří ochranu a obranný postoj, aby ztrátu jistoty ustála. Jsou to ženy, které se hodně bojí ztráty těchto jistot, které jsou pro ně vším a základem života. Rodina, domov a teplo krbu je pro ně vždy na první místě.

Bříško a pas jsou spojené se vztahy, rodinnými, partnerskými, ale také vztah sám k sobě.

Obézní člověk stále od něčeho utíká, hlavně od svých problémů, trápení, emocí... utíká k jídlu a to mu dodává potěšení, protože uvnitř se cítí být nenaplněný, prázdný od něčeho utíká, utíká od svých trápení do jiného světa, světa jídla, kdy si obaluje, obrňuje jídlem své vnitřní nedostatky, touhy... Jakákoliv chuť na něco dobrého vždycky vypovídá o naši momentální potřebě, emoci, která nám v danou chvíli chybí a mi ji doplňujeme nějakou dobrotou jako náhradu.

Velká chuť na sladké, sladkosti

Chybí vám v životě láska, pohlazení, něžnosti, doteky....Pokud kdykoliv sáhneme po něčem sladkém, cítíme potřebu něhy, pohlazení, milého slova... Většinou se projevuje u lidí, kteří nejsou šťastni ve vztazích, kdy je vztah o všem možném, jen né o lásce, o pochopení, souznění.. a také vy sami se máte málo rádi, chybí vám láska.

Velké chutě na maso

Mívají lidé, kteří mají v sobě hodně vzteku na někoho, nebo na něco, kdy se neumí bránit. Maso je potravina agrese. Tito lidé jakoby se uzemňovali touto potravinou, protože maso je uzemňující potravina. Můžete mít na maso také chuť, když hodně lítáte ve svých představách a utíká vám realita.


Chuť na smažené, tatarky, mléčné výrobky

Zatím moc žijete ve snech a nejde vám realizovat to, co chcete, realita vám utíká a proto máte chutě na smažené nezdravé potraviny, jste víc v myšlenkách, než v realitě. Realita vám utíká skrz prsty a proto máte chuť na mastné, protože vaše tělo vás chce navrátit zpátky do reality

Zamyslete se proto, pokud máte přehnaně velké chutě na něco ,, dobrého-nezdravého,, co vám v životě chybí..